O NAS

 

ELEFANT MASAŻ BALIJSKI ŁÓDŹ, MASAŻ TAJSKI ŁÓDŹ,  ORIENTALNE SPA ŁÓDŹ

Od dziś nie musisz wydawać fortuny na kosztowną wycieczkę po Azji aby poznać masaż balijski, tajski, shiatsu i inne wykonywane przez tamtejsze terapeutki i poczuć atmosferę Orientu. Również ekskluzywne balijskie i jawajskie rytuały piękna są od dzisiaj w zasięgu Twojej ręki.

 

 Zapraszamy do ELEFANT MASSAGE AND SPA

Skutecznie zregenerujemy Twój organizm i ukoimy Twoje zmysły.

Zapewniamy profesjonalne zabiegi wykonywane przez dyplomowane terapeutki z Bali i Tajlandii, z wykorzystaniem naturalnych olejków i receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

ELEFANT MASSAGE AND SPA, to stworzone specjalnie dla państwa miejsce, które pozwala zatrzymać na chwilę szalone tempo życia codziennego, zaznać chwil pełnych relaksu i odpoczynku, a przede wszystkim przywrócić ciału sprawność fizyczną. Jesteśmy przybytkiem odnowy ciała i duszy dla tych, którzy w zgodzie z naturą i dzięki medycynie naturalnej chcą osiągnąć wewnętrzną harmonię i spokój.

Wyznając azjatycką filozofię, w ELEFANT MASSAGE AND SPA wierzymy, że źródłem naszego piękna i zdrowia jest uzyskanie harmonii między ciałem i umysłem. 

Powstanie naszego salonu wiąże się z fascynacją właścicieli światem dalekiej Azji, skutecznością tamtejszych terapii naturalnych i urokiem indonezyjskiej wyspy Bali i wielu rejonów Tajlandii.Wiele miesięcy poswięciliśmy na wyszukiwanie wykwalifikowanego personelu i dobranie detali naszych wnętrz, tak aby w środku Łodzi mogli się Państwo poczuć wyjątkowo a nawet bajkowo. I tak aby masaże i zabiegi SPA stały się kompleksową terapią leczniczo-relaksacyjną.
 

DLACZEGO MY?

PONIEWAŻ ZAPEWNIAMY:

-niezwykły klimat stworzony dzięki:oryginalnej muzyce, stylowym, ręcznie robionym meblom z Indonezji, zapachowi kadzideł i grze świateł.
 

-unikatowe masaże rodem  z Bali i  z Tajlandii wykonywane przy użyciu naturalnych olejków i balsamów do masażu działających przeciwbólowo, rozgrzewająco i aromaterapeutycznie.

-peelingi i zabiegi kosmetyczne z zastosowaniem naturalnych, odmładzających i regenerujących preparatów.

-indywidualne podejście do każdego Gościa, uwzględniające Jego szczególne potrzeby.

-profesjonalne i uśmiechnięte terapeutki z Bali i Tajlandii.

-komfort: pokoje-dwuosobowy i jednoosobowy, jednorazowe klapki i jednorazowe majtki, szlafroki, ręczniki, elegancka łazienka z prysznicem bezpośrednio połączona z gabinetem masażu, dla każdego Gościa egzotyczna herbata po masażu w strefie relaksu.

-wyjątkowo dogodne godziny pracy między 12-22 przez 7 dni w tygodniu. 

 

ZAPRASZAMY!