O nas

ELEFANT MASAŻ BALIJSKI ŁÓDŹ, MASAŻ TAJSKI ŁÓDŹ, ORIENTALNE SPA ŁÓDŹ

Od dziś nie musisz wydawać fortuny na kosztowną wycieczkę po Azji aby poznać masaż balijski, tajski, shiatsu i inne wykonywane przez tamtejsze terapeutki i poczuć atmosferę Orientu. Również ekskluzywne balijskie i jawajskie rytuały piękna są od dzisiaj w zasięgu Twojej ręki.

Od 2011r. zapraszamy do Elefant Massage and Spa

Skutecznie zregenerujemy Twój organizm i ukoimy Twoje zmysły.

Zapewniamy profesjonalne zabiegi wykonywane przez dyplomowane terapeutki z Bali i Tajlandii, z wykorzystaniem naturalnych olejków i receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

ELEFANT MASSAGE AND SPA, to stworzone specjalnie dla państwa miejsce, które pozwala zatrzymać na chwilę szalone tempo życia codziennego, zaznać chwil pełnych relaksu i odpoczynku, a przede wszystkim przywrócić ciału sprawność fizyczną. Jesteśmy przybytkiem odnowy ciała i duszy dla tych, którzy w zgodzie z naturą i dzięki medycynie naturalnej chcą osiągnąć wewnętrzną harmonię i spokój.

Wyznając azjatycką filozofię, w ELEFANT MASSAGE AND SPA wierzymy, że źródłem naszego piękna i zdrowia jest uzyskanie harmonii między ciałem i umysłem.
Powstanie naszego salonu wiąże się z fascynacją właścicieli światem dalekiej Azji, skutecznością tamtejszych terapii naturalnych i urokiem indonezyjskiej wyspy Bali i wielu rejonów Tajlandii.Wiele miesięcy poswięciliśmy na wyszukiwanie wykwalifikowanego personelu i dobranie detali naszych wnętrz, tak aby w środku Łodzi mogli się Państwo poczuć wyjątkowo a nawet bajkowo. I tak aby masaże i zabiegi SPA stały się kompleksową terapią leczniczo-relaksacyjną.

DLACZEGO MY?

PONIEWAŻ ZAPEWNIAMY:

  • niezwykły klimat stworzony dzięki:oryginalnej muzyce, stylowym, ręcznie robionym meblom z Indonezji, zapachowi kadzideł i grze świateł.
  • unikatowe masaże rodem z Bali i z Tajlandii wykonywane przy użyciu naturalnych olejków i balsamów do masażu działających przeciwbólowo, rozgrzewająco i aromaterapeutycznie.
  • peelingi i zabiegi kosmetyczne z zastosowaniem naturalnych, odmładzających i regenerujących preparatów.
  • indywidualne podejście do każdego Gościa, uwzględniające Jego szczególne potrzeby.
  • profesjonalne i uśmiechnięte terapeutki z Bali i Tajlandii.
  • komfort: pokoje-4 dwuosobowe połączone z eleganckimi łazienkami z prysznicami i 1 jednoosobowy, jednorazowe klapki i jednorazowe majtki, szlafroki, ręczniki.
  • wyjątkowo dogodne godziny pracy między 12-22 przez 7 dni w tygodniu.

Zapraszamy!