Masaż hawajski Lomi Lomi

Masaż Lomi Lomi jest formą hawajskiej „pracy z ciałem”, pochodzącą z dawnych świątyń na Hawajach. Służył oczyszczeniu, wzmocnieniu i uzdrawianiu. Lomi Lomi , hawajski masaż świątynny znany jest już szeroko w USA, wiele luksusowych ośrodków SPA w Europie Zachodniej ma go od dawna w swojej ofercie. Celem masażu Lomi Lomi jest praca nad całym bytem człowieka. To nie tylko rozluźnienie napięć w mięśniach, ale również usuniecie blokad wewnątrz człowieka.
Zalety masażu Lomi Lomi:

  • Na poziomie fizycznym: rozluźnia mięśnie, pobudza układ limfatyczny i krwionośny, wspomaga przemianę materii i trawienie. Zwiększa ruchliwość i elastyczność stawów. Poprawia krążenie, wpływa na odmłodzenie całego ciała. Rozluźnienie mięśni uwalnia nas od napięć powstałych podczas stresu odblokowując swobodny przepływ energii. Działa odmładzająco.
  • Na poziomie emocjonalno-duchowym: pomaga usunąć z naszego wnętrza istniejące lęki i obawy. Pomaga również uwolnić nas od obciążających przyzwyczajeń. Zwiększa samoakceptację i rozumienie otaczającego świata. Pozwala to nam inaczej spojrzeć na otaczający nas świat i znalezienie nowych sposobów na rozwiązanie problemów codziennego życia. Podczas masażu często pojawia się u nas chęć zmiany sytuacji życiowej. Odnajdujemy siły i sposoby żeby tego dokonać.
  • Na poziomie energetycznym: poprawia przepływ energii wewnątrz naszego ciała i pobudza nas do działania.